91:11 Odcinek 064

W wieku 26 lat został liderem branży ASG – Piotr Janisiów

Droga przedsiębiorcy od małego biznesu do przedsiębiorstwa przynoszącego wielomilionowe przychody jest najczęściej długa, trudna, kręta i pełna (często nieoczekiwanych) wyzwań. Jeszcze trudniej rozwija się biznes, gdy branża jest ryzykowna, a taką zdecydowanie jest biznes ASG.

Do tego odcinka zaprosiłem gościa, który taką właśnie drogę przeszedł, a jego firma jest dziś niekwestionowanym liderem tej branży. Jakie były początki jego działalności? Co zrobił, gdy na koncie brakowało mu dwóch milionów? Jak budował łańcuch dostaw w Chinach? Posłuchaj, jak Piotr Janisiów, CEO Gunfire.com rozwijał swój biznes.

Listen to „064 – W wieku 26 lat został liderem branży ASG – Piotr Janisiów” on Spreaker.

Dodatkowe materiały

Jeśli zainteresował Cię ten odcinek, posłuchaj także:

  1. Odcinka E-Commerce niejedno ma imię – Jakub Gierszyński, z którego dowiesz się o rozwoju e-Commerce z perspektywy e-Commerce managera
    https://marekkich.pl/sztuka-ecommerce/060-ecommerce-niejedno-ma-imie-jakub-gierszynski/
  2. Odcinka Produkcja i import towaru z Chin – co warto wiedzieć? – Anna Kubicka o specyfice importowania towaru z Chin
    https://marekkich.pl/sztuka-ecommerce/059-produkcja-i-import-towaru-z-chin-co-warto-wiedziec-anna-kubicka/
  3. Odcinka TIM S.A. – od sieci hurtowni elektrotechnicznych po marketplace B2B – Krzysztof Rogalny o rozwoju firmy TIM S.A. w kanale e-Commerce (ten sklep też jest wspomniany w tym odcinku)
    https://marekkich.pl/sztuka-ecommerce/046-tim-s-a-od-sieci-hurtowni-elektrotechnicznych-po-marketplace-b2b-krzysztof-rogalny/

Transkrypcja odcinka

W trakcie pisania.